15. 7. 2024 - 19. 7. 2024

Počet volných míst: 5

Objednat

Určeno pro děti a mládež ve věku 4 – 16 let

Sportovní kurz probíhá denně od 8.30 do 16.00. Je skvělý nejen pro děti pravidelně sportující, ale i pro úplné začátečníky všeho věku, aby si vyzkoušeli různé druhy sportů a dovedností. Sportovní trénink je zaměřený na zlepšení techniky, fyzické kondice, rozvoj motoriky a síly a to s ohledem na výkonnost dětí. Snahou je děti přilákat ke sportu jako takovému příjemným a milým přístupem, nikoliv jen drilem a přísností. I proto naše výuka často probíhá formou her a soutěží. Samozřejmě nezapomínáme ani na odpočinek. Po celé léto bude pro děti připraven bazének, trampolína nebo prolézačka. V případě nepřízně počasí máme připraven náhradní program. Děti mají zajištěn oběd, dopolední i odpolední svačinu a pití po celý den. Na kurzu je vždy závěrečný turnaj o ceny, kde děti mohou vyzkoušet nově získané dovednosti a samozřejmě vyhrát pohár.

Tenis
Základem kurzu je vždy tenis. Je určen nejen pro děti již hrající, ale i pro úplné začátečníky všeho věku. Formou her se úplní začátečníci naučí základům tenisu a ti pokročilí se naučí nové tenisové dovednosti, jako jsou liftované či čopované údery, kraťasy, …. Na kurzu je vždy závěrečný/tenisový turnaj o ceny, kde děti mohou vyzkoušet nově získané dovednosti a samozřejmě vyhrát pohár.

Míčovky
Již tradiční doplňkový sport! Čekají nás klasické výlety po okolí zakončené  zmrzlinou! Starší okusí okolní kopce a méně zdatní účastníci zkusí zdolat trasu podél malebné řeky a v Tichém údolí.

PODROBNÉ INFORMACE:

Termín: 15.7.-19.7.2024

Cena:
2900,- při přihlášení a platbě do 31.1.2024 (včetně)
3200,- při přihlášení a platbě od 1.2.2024
3600,- při přihlášení a platbě od 8.7.2024
850,- cena za 1 den
Sleva na sourozence 10%

STORNO:
odhlášení do 3.7.2024 (včetně) před začátkem kurzu = vratka 100% částky
odhlášení od 4.7.2024 a dále před zahájením kurzu propadá 100% zálohy

Přihlášky a podrobné informace: Jan Šrámek +420 602 457 867, sramek@tenis-skola.cz