Platební podmínky

• Platba musí být provedena předem.
  • Platební období je u každé lokality specifické a jsou uvedeny u každé lokality v jednotlivých sekcích.
  • Ceny na každé období jsou paušální.
  • V případě neúčasti na tréninku nevzniká nárok na vrácení peněz.
  • V případě včasné omluvy si mohou klienti tenisový trénink nahradit.
  •  Náhrady platí pouze v daném účtovacím období. Nevybrané náhrady nelze přesunout na další zúčtovací období.
  • V případě individuálního tréninku je platba za trenérské služby provedena zpětně za každý předešlý měsíc. Pronájem dvorce je zaplacen na celé dané období.
  • V případě omluvy 24 hodin před započetím tréninkové hodiny není tato hodina účtována. Toto pravidlo platí pouze u individuálních tréninků.
  • Omluva musí být provedena pouze přes náhradový systém. Jiný způsob omluvy není akceptován.
  • Svěřenci nejsou pojištěni.
  • Ceny zahrnují trenérské služby a míče.
  • Ceny trenérských služeb nezahrnují pronájem dvorce.
  • Pronájem dvorce se dělí adekvátním počtem hráčů ve skupině.
  • Za deštivého počasí budou tenisové tréninky přesunuty do pevné tenisové haly v Letech naproti pivovaru MMX. V takovém případě je nutné uhradit poplatek 350 Kč/hod resp. rozdíl z ceny z pronájmu venkovního dvorce venku a haly. Pronájem haly bude účtován vždy zpětně za celé období dle uskutečněných tréninků.
  • Tenisové tréninky neprobíhají v době oficiálních školních prázdnin (řídí se dle MŠMT) a státních svátků vyjma jarních prázdnin. Tyto tréninky nejsou klientům účtovány.