Tenisová škola Čakovice

Tenisové lekce probíhají celoročně v tenisovém areálu TJ Avia Čakovice. V létě trénujeme pod širým nebem, v zimních měsících je přetlaková hala přes oba dvorce. Areál nabízí příjemné prostředí, možnost posezení, občerstvení, nákup tenisového vybavení a další sportovní vyžití mezi které patří například nohejbal, volejbal nebo plavání.

Trénujeme pravidelně od pondělí do pátku, v případě zájmu i o víkendu. Tréninky jsou určeny široké veřejnosti od dětí ve věku 4 let až po dospělé.

Připravili jsme pro vás pravidelné turnaje dětí i dospělých, které probíhají každý první víkend v měsíci. V případě zájmu se můžete také zúčastnit nadstavbových akcí jako jsou kempy, tábory, hory nebo soustředění. Více informací zjistíte v sekci sportovní akce.

Informace e-mailem nebo telefonicky u vedoucího lokality:

Vedoucí lokality a trenér: Jan Šrámek

E-mail: sramek@tenis-skola.cz

Adresa kurtů:

Sportovní areál TJ Avia pro oddíl nohejbalu

K Sedlišti 828/2

19600, Praha-Čakovice

Tréninková období

Jaro: 15.4.–30.6.
Podzim: 1.9.–30.9.
Zima: 15.10.–14.4.

Ceny trenérských služeb
Individuální trénink:                       550 Kč/hod/osoba

Trénink pro 2 až 3 hráče:              290 Kč/hod/osoba
Trénink pro 4 až 5 hráčů:              185 Kč/hod/osoba
Sparingy (tréninkové zápasy):      165 Kč/hod/osoba

Pronájem dvorce
Venkovní kurt:                              250 Kč/hod

Přetlaková hala mezi:                 500 Kč/hod

Přetlaková hala předplatné:      400 Kč/hod

Cena za tenisový trénink se skládá z ceny za trenérské služby a částky za pronájem dvorce.
Ceny jsou platné od 1.9.2019 ve všech lokalitách a platí pro klienty Tenisové školy.